آدرس: خیابان ولیعصر، خیابان توانیر، بالاتر از بیمارستان دی، ساختمان پزشکان ۱۸، طبقه اول

ساعات پاسخگویی: همه روزه از 9 صبح تا 21

ایمپلنت دندان

در مطب دندانپزشکی دکتر کیهان کندری

اگر برای ایمپلنت دندان هایتان به دنبال یک دکتر متخصص و ماهر هستید هر چه سریع تر با ما تماس بگیرید و بعد از دریافت مشاوره رایگان نوبت بگیرید.

خدمات دکتر کندری :

  • ایمپلنت راحت و آسان دندان
  • ایمپلنت فک پایین
  • ایمپلنت کامل دندان

این خدمات را توسط یک پزشک حاذق با هزینه ای مناسب دریافت کنید.

ایمپلنت دندان

در مطب دندانپزشکی دکتر کیهان کندری

اگر برای ایمپلنت دندان هایتان به دنبال یک دکتر متخصص و ماهر هستید هر چه سریع تر با ما تماس بگیرید و بعد از دریافت مشاوره رایگان نوبت بگیرید.

خدمات دکتر کندری :

  • ایمپلنت راحت و آسان دندان
  • ایمپلنت فک پایین
  • ایمپلنت کامل دندان

این خدمات را توسط یک پزشک حاذق با هزینه ای مناسب دریافت کنید.

با توجه به اینکه هزینه ایمپلنت کامل دندان و ایمپلنت فک پایین به عوامل مختلفی همانند نوع لثه بیمار، جنس دندان‌ها و … بستگی دارد. بنابراین شما می‌توانید با تماس و استفاده از مشاوره رایگان از تمامی مراکز در مناطق مختلف مانند دندانپزشکی چهار راه ولیعصر، دندانپزشکی منیریه، دندانپزشکی الهیه و دندانپزشکی پارک وی و … می‌توانید از میزان هزینه و قیمت آن مطلع شوید.

برای مشاوره رایگان و دریافت نوبت همین حالا تماس بگیرید.

گواهینامه ها

ایمپلنت دندان

در مطب دندانپزشکی دکتر کیهان کندری

  • ایمپلنت دندان را می‌توان توسط دندانپزشک و یا متخصص دندان انجام داد. دندانپزشک در صورتی که تشخیص دهد دندان بیمار باید ایمپلنت شود، با تصویربرداری و بررسی وضعیت دندان بیمار، تعیین می‌کند که جراحی باید توسط چه کسی انجام شود. بیمار می‌تواند قبل از عمل، درباره روش ایمپلنت دندان و هزینه آن صحبت کند.
هزینه جراحی دندان عقل

جراحی ایمپلنت فرآیندی است که در آن لثه برش داده شده و بخشی از استخوان فک برداشته می‌شود. سپس پایه ایمپلنت در آن قرار می‌گیرد و باید مدت زمانی سپری شود که پایه با استخوان فک جوش بخورد. در این جراحی نیز مانند دیگر جراحی‌ها بیمار به صورت موضعی بی‌حس یا بیهوش می‌شود تا در طول جراحی دردی احساس نکند.

جراحی ایمپلنت چیست؟

جراحی ایمپلنت چیست

برای جراحی بافت لثه از ابزاری به نام اسکالپل استفاده می‌کنند. لثه برش زده می‌شود و دو فلپ آن کنار رفته تا استخوان فک مشخص شود. یکی دیگر از روش‌ها، پانچ کردن است. در این روش حفره دایره‌ای کوچک در بافت لثه ایجاد شده و دریل از همان قسمت، حفره‌ای در استخوان فک ایجاد می‌کند. در این روش میزان و شدت جراحت کمتر است و بیهوشی و بی حسی زیادی نیاز ندارد. از دیگر مزایای این روش، روند بهبودی با سرعت بالا است.

برای مشاوره رایگان و دریافت نوبت همین حالا تماس بگیرید.

شرایط جراحی ایمپلنت

قبل از جراحی ایمپلنت کامل دندان باید به دندانپزشک مراجعه کنید تا نحوه جراحی شما را تعیین کند. قبل از انجام این جراحی، پرسشنامه‌ای در اختیار بیمار قرار می‌گیرد و سوالاتی پرسیده می‌شود تا در صورت شرایط پزشکی خاص، دندانپزشک از آن مطلع گردد.

بنابراین باید به تمامی سوال‌ها با دقت و صادقانه پاسخ داد. در صورتی که مطلب مهم یا شرایط خاصی دارید، باید قبل از جراحی ایمپلنت فک پایین آن را با پزشک خود در میان بگذارید. برای داشتن بهترین جراحی ایمپلنت باید تمامی مراحل درمانی با  دقت بالا انجام شود و هیچ خطری بیمار را تهدید نکند.

قبل از عمل، لثه‌ها و استخوان فک معاینه می‌شوند تا پزشک از سلامت کامل آن‌ها اطمینان حاصل کند. اگر پوسیدگی در دندان‌های اطراف وجود داشته باشد و یا لثه عفونت کرده باشد باید برطرف شود. در صورت تایید سلامت کامل بافت دهان و محل جراحی، یک اسکن رادیوگرافی مخصوص ایمپلنت کامل دندان تهیه می‌شود. نتیجه رادیوگرافی به صورت سی دی یا ریپورت در اختیار شما قرار می‌گیرد.

شما باید آن را به دندان پزشک ارائه کنید تا ارتفاع و ضخامت دندان، محل عبور اعصاب، وضعیت سینوس و … را بررسی نموده و بهترین شرایط را برای جراحی ایمپلنت کامل دندان مهیا سازد. در صورتی که شرایط پزشکی خاصی دارید یا داروی خاصی مصرف می‌کنید باید تحت نظارت دو پزشک عمل خود را انجام دهید.

مراحل ایمپلنت

بررسی های اولیه استخوان در رادیوگرافی ها و معاینه لثه

2.انتخاب نوع ایمپلنت تون و براورد زمان و هزینه

3.نصب پایه ها همزمان با بازسازی احتمالی مورد نیاز استخوان ها یا سینوس همزمان با کشیدن دندانهای کشیدنی

4.دو تا چهار ماه بعد آشکار سازی و قالبگیری

5.تنظیمات فک امتحان کار و تحویل

مزایای جراحی ایمپلنت دندان و ایمپلنت فک پایین

مزایای جراحی ایمپلنت دندان

اگر دندان خود را از دست دادید باید بلافاصله برای ایمپلنت اقدام کنید. زیرا زمانی که دندان دارید به دلیل فشار و تحرک دهان، استخوان فک در وضعیت خوبی قرار دارد. اما با از دست دادن دندان، استخوان فک تحلیل رفته و ممکن است دندان‌های اطراف کج شوند. جراحی ایمپلنت باید به موقع و در زمان مناسبی انجام شود تا به راحتی جایگزین دندان اصلی شما گردد. با کاشت ایمپلنت اعتماد بنفس از دست رفته بازگشته و چهره شما به حالت طبیعی قبل باز می‌گردد. از مهمترین مزایای ایمپلنت عبارت است از:

۱-از تحلیل استخوان فک جلوگیری می‌شود.

۲-سلامت دندان‌های مجاور حفظ می‌گردد.

۳-به لثه آسیبی وارد نمی‌شود.

۴-تجمع باکتری و پلاک‌ها به حداقل می‌رسد.

۵-رعایت اصول بهداشتی برای آن همچون دندان طبیعی است.

۶-برخلاف دندان مصنوعی در تکلم افراد تغییری ایجاد نمی‌شود.

۷-کاملا شبیه دندان طبیعی است و اگر اصول بهداشتی برای آن رعایت شود، تا سال‌ها برای شما مانند دیگر دندان‌هایتان عمل می‌کند.

۸-به دلیل قرار گرفتن پایه ایمپلنت در استخوان فک، دندان در دهان جابه جا نمی‌شود یا لق نمی‌خورد.

هزینه ایمپلنت

در مرکز ایمپلنت دکتر کندوری هزینه ایمپلنت به نوع برند، کشور سازنده و مدت ضمانت دندان بستگی دارد. شما در این مرکز از بهترین جراحی ایمپلنت بهره‌مند می‌شوید زیرا تمامی مراحل توسط متخصصین مجرب و با بهره‌مندی از تکنولوژی‌های به روز و‌ مدرن انجام می‌شود.

شرح قیمت گروه ایمپلنت های اقتصادی به شرح زیر است:
کره ای درجه یک  Dentis
9میلیون تومان
کلیه ی هزینه قطعات اجرت پزشک و لابراتوار پرداخت در دو یا سه مرحله
۵ میلیون تومان در مرحله جایگذاری پایه
۲ میلیون تومان در مرحله اتصال دهنده و آشکار سازی لثه
۲ میلیون تومان در جلسه اول قالبگیری

مرکز ایمپلنت

بهترین مرکز تخصصی جراحی ایمپلنت، مرکزی است که با رعایت اصول تخصصی و بهداشتی و با بهره‌مندی از دانش و تخصص کافی در بلند مدت، اقدامات درمانی لازم را انجام دهند. جراحی ایمپلنت حرفه‌ای توسط متخصصین جراح لثه و ایمپلنت  با وسایل کامل و مجهز در زمینه پیوند، بازسازی استخوان و‌ جراحی لثه صورت می‌گیرد. علاوه بر این برای داشتن جراحی ایمپلنت موفق باید مشاوره‌های لازم به بیمار داده شده و شرایط بیمار به خوبی بررسی گردد.

بهترین مرکز جراحی ایمپلنت از برترین برندهای ایمپلنت برای بیماران خود استفاده می‌کند. علاوه بر این محیط باید کاملا بهداشتی و استریل باشد. پرسنل و کارکنان نیز باید از دانش و تخصص کافی برخوردار باشند. تجهیزات جراحی مطابق با استانداردهای بین المللی و مطابق با تکنولوژی‌های روز دنیا ساخته شده تا خدمات به شکلی حرفه‌ای و با کیفیت در اختیار بیماران قرار گیرد.

در این جا مطالب مهم در رابطه با جراحی ایمپلنت را بیان کردیم. این جراحی باید نزد دندانپزشک ماهر انجام شود تا احتمال بروز مشکل به حداقل برسد. شما می‌توانید برای دریافت خدمات مشاوره و یا گرفتن نوبت با شماره‌های تماس دکتر کندری تماس گرفته و از خدمات ما بهره‌مند شوید.