آدرس: خیابان ولیعصر، خیابان توانیر، بالاتر از بیمارستان دی، ساختمان پزشکان ۱۸، طبقه اول

ساعات پاسخگویی: همه روزه از 9 صبح تا 21

لمینت دندان

کدام روش علاوه بر زیبایی به قدرت دندان ها نیز میفزاید؟

لمینت یک روش زیبا سازی دندان است که در این روش یک لایه بسیار نازک روی دندان قرار میگیرد که اندازه و شکل دندان را به دلخواه فرد تغییر میدهد
لمینت علاوه بر ظاهر زیبایی که دارد باعث استحکام دندان ها نیز میشود
دکتر کندری این خدمات را با کیفیت بالا و قیمتی مناسب ارائه میدهد.
برای مشاوره رایگان و دریافت نوبت با ما تماس بگیرید

برای مطلع شدن از قیمت ها یا ما تماس بگیرید

لمینت دندان

کدام روش علاوه بر زیبایی به قدرت دندان ها نیز میفزاید؟

لمینت یک روکش نازک است که ظاهر کلی دندان را زیباتر میکند و همچنین علاوه بر زیبایی قدرت دندان ها را نیز افزایش میدهد.
دکتر کندری این خدمات را با کیفیت بالا و قیمتی مناسب ارائه میدهد.
برای مشاوره رایگان و دریافت نوبت با ما تماس بگیرید

برای مشاوره رایگان و دریافت نوبت همین حالا تماس بگیرید.

گواهینامه ها

لمینت دندان با جدیدترین متدها

در مطب دندانپزشکی دکتر کیهان کندری

لمینت دندان، لایه ای است همرنگ دندان ها، که برای اصلاح رنگ و یا اصلاح طرح دندان ها استفاده می شود. این روزها این درمان یکی از رایج ترین درمان های ترمیم زیبایی دندانپزشکی به شمار می رود.

لمینت دندان یک آقا

لمینت دندان چیست؟

لمینت دندان یک روش درمانی محبوب برای داشتن لبخندی زیباست. لمینت، درمانی بی‌خطر بوده که به دندان زیبایی و استحکام می‌بخشد. از بین بردن لکه‌ها، زردی دندان، بهم ریختگی دندان و فاصله زیاد بین دندان‌ها از مهمترین کاربرد لمینت دندان است. لمینت سرامیکی یکی از انواع آن است که رنگی مشابه دندان‌های طبیعی فرد دارند.

برای مشاوره رایگان و دریافت نوبت همین حالا تماس بگیرید.

موارد منع استفاده از لمینت

  • افرادی که ارتفاع دندان آن‌ها به دلیل ساییدگی کاهش یافته است.
  • افرادی که دندان‌های آن‌ها به سمت لب‌هایشان متمایل شده است.
  • ضخامت مینای دندان کافی نباشد.
  • بهداشت دهان و دندان آن‌ها ضعیف است.
  • افرادی که دندان قروچه می‌روند.

 

بنر آبی و نوشته گرافی مراحل درمانی لمینت دندان به همراه تصویر لمینت کردن دندان یک خانم

مراحل درمانی لمینت

معمولا برای انجام لمینت‌‌های دندان‌ دو جلسه ویزیت و یک جلسه مشاوره لازم است. در زمان مشاوره دندانپزشک با شما درباره اینکه دوست دارید لبخند شما چگونه باشد و آنچه را می‌خواهید تغییر دهید، صحبت می‌کند. سپس قالب یا تصویری از دندان شما تهیه شده و برای لابراتوار ارسال می‌شود. در صورت لزوم پزشک روکش موقت را بر روی دندان شما قرار داده تا هرگونه ناراحتی به حداقل برسد. دو هفته بعد پزشک روکش‌های موقتی را برداشته و روکش‌های دائمی بر روی دندان شما قرار می‌گیرد.

برای مشاوره رایگان و دریافت نوبت همین حالا تماس بگیرید.

هزینه لمینت دندان

عوامل مختلفی بر تعیین قیمت لمینت دندان‌ها موثر است.

1. تعداد لمینت

وقتی لبخند می‌زنید، چه تعداد از دندان‌های شما قابل مشاهده است؟ آیا می‌خواهید دندان‌های پایینی خود را لمینت کنید؟ برخی از بیماران فقط به شش روکش برای دندان‌های بالایی خود احتیاج دارند. در حالی که برخی دیگر می‌خواهند ۱۲ تا ۲۰ دندان خود را بپوشانند. به طور متوسط اکثر افراد تنها برای ۶ تا ۸ دندان خود از روکش استفاده می‌کنند. تعداد لمینت در هزینه لمینت دندان نقش مهمی دارد.

2. نوع لمینت

لمینت دارای انواع مختلف با برندهای متعدد است. نوع برند و لمینت مورد استفاده بر قیمت آن تاثیرگذار است.

تغییر رنگ لمینت های دندان

زمانی که رنگ مینای دندان تغییر کند، احتمالا روکش نیز دچار تغییر رنگ خواهد شد. اگر تغییر رنگ جزیی باشد، برای داشتن لبخندی روشن می‌توانید از سفیدکننده‌های دندان که پزشک برای شما تجویز می‌کند، استفاده کنید. درصورتی که رنگ لمینت تغییر رنگ شدیدی داشت باید روکش تعویض شود.

 

برای مشاوره رایگان و دریافت نوبت همین حالا تماس بگیرید.

بهترین لمینت های دندان

بهترین لمینت دندان برای افراد مختلف، متفاوت است. زیرا شرایط و مشکلاتی که مراجعه کننده‌ها برای رفع آن به پزشک مراجعه می‌کنند، با یکدیگر متفاوت است. معمولا این روکش‌ها هفت تا بیست سال عمر می‌کنند. این روکش‌ها مصنوعی بوده و در طول زمان تغییر نمی‌کنند. اما بافت لثه و دندان‌های متصل به آن به مرور زمان تغییر کرده و وضعیت لمینت‌ها را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد. به طور مثال تحلیل لثه باعث می‌شود که ریشه دندان مشخص شده و باید مجددا روکش برداشته و وصل شود.

لمینت های دندان بدون تراش

برخی از انواع لمینت به تراش نیاز دارند. تراش دندان برای این اقدام بسیار کم است اما این موضوع باعث می‌شود که برخی افراد از انجام لمینت صرف نظر کنند. لمینت بدون تراش یکی از روش‌های انجام لمینت‌های دندان است که به مینای دندان آسیبی وارد نمی‌کند. این لمینت‌ها ضخامتی برابر لنز چشم دارند و به اصطلاح به آن‌ها لومینیرز گفته می‌شود. اگر دندانپزشک تشخیص دهد که این روش برای شما مناسب است، می‌توانید با این روش دندان‌های خود را زیبا و درخشان کنید.

در این جا مطالب مهم در رابطه با لمینت را بیان کردیم. لمینت باید نزد دندانپزشک ماهر انجام شود تا از کیفیت لازم برخوردار باشد. شما می‌توانید برای دریافت خدمات مشاوره و یا گرفتن نوبت با شماره‌های تماس دکتر کندری تماس گرفته و از خدمات مشاورین ما بهره‌مند شوید.

مطب دندانپزشکی دکتر کیهان کندری